Освітня діяльність

Курси Хмельницького центру перепідготовки

та соціальної адаптації Хмельницького національного університету

 

На базі 31 гарнізонного будинку офіцерів з грудня 2016 року діють безкоштовні 2-х місячні курси професійного навчання (перепідготовки, підвищення кваліфікації) військовослужбовців, звільнених зі складу або включених у план звільнення зі Збройних Сил України Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації  Хмельницького національного університету.  

З 2006 р. Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації є виконавцем замовлення Трастового фонду НАТО „Партнерство заради миру” з професійного навчання (перепідготовки, підвищення кваліфікації) та допомоги в працевлаштуванні військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, а також включених у план звільнення зі Збройних Сил України.

Військовослужбовцям Новоград-Волинського гарнізону надана можливість підвищувати свої ділові та професійні якості у сфері менеджменту, комп’ютерних технологій та дизайну, визначити сферу діяльності після закінчення військової служби.

Изображение 033 Изображение 034 Изображение 032 Изображение 031 Изображение 030 Изображение 028 Изображение 029 Изображение 027 Изображение 026 Изображение 024 Изображение 025

Фітнес «Екоповер» та «Цитрус»

Змінити форми тіла і його вагу і надовго закріпити досягнутий результат допомагають бажаючим заняття фітнесом. Військовослужбовці та члени їхніх сімей із задоволенням відвідують заняття фітнес-тренера Юлії Левчук.

Изображение 007Изображение 006Изображение 005Изображение 004Изображение 002

Гурток «Моделювання»

Розвиток дитячої технічної творчості – основна мета керівника гуртка технічної творчості «Моделювання» Вацковської Лариси Афанасіївні. Гуртківці приймають активну участь у міських та обласних конкурсах дитячої технічної творчості.

DSCN6749DSCN6619DSCN6618DSCN6598DSCN6576

«Манікюрний дизайн»

Сучасний манікюр – це не тільки догляд за нігтями та покриття їх лаком – це ціле мистецтво. Гарний манікюр надає естетичного вигляду рукам та робить їх власника більш впевненим в собі. Мода на манікюр набирає все більших обертів, майстри та стилісти вигадують  нові технології та варіанти їх виконання.

Викладач гуртка Пузенко Людмила Валеріївна навчає слухачів сучасним напрямкам манікюру, художнього розпису нігтів та надає можливість опанувати професію манікюрниці.

DSCN7019DSCN7018

 

Університет українознавства

Опис