Студія східного танцю “Есін”

Студія східного танцю “Есін”

Новим напрямком для діяльності 31 гарнізонного будинку офіцерів стало у 2013 році відкриття студії східного танцю  для дівчаток віком від 4 до 15 років. Приємна, легка як вітерець назва “Esin“, що перекладається з тюркського як “натхнення” надала сил та завзятості для її учасниць. Перша група, перші кроки, перші поразки і, нарешті, – перші перемоги!

За три роки студія східного танцю “Esin“стала гордістю та гідним представником 31 гарнізонного будинку офіцерів на міжнародних,  всеукраїнських конкурсах та фестивалях східного танцю, де її вихованці отримали безліч нагород.  Їх загальну кількість сьогодні вже важко порахувати. 

Крім участі у конкурсах студія східного танцю “Esin” бере активну участь у творчому житті 31 гарнізонного будинку офіцерів. Три роки поспіль “Esin” дарує новорічні музичні казки-вистави, які за проханням глядачів обов’язково демонструється двічі.

Неповторною східною чарівністю сповнені щорічні звітні концерти “Esin“. Це справжня східна казка з магічною музикою, яскравими костюмами, сповнена натхненням юних танцівниць.

Успіхи студії східного танцю “Esin” – це наполеглива праця її керівника – Надії Мошковської, багаторазового переможця міжнародних та всеукраїнських конкурсів східного танцю. Завдяки Надії та її ученицям “Натхнення” підкорює серця дівчаток, тому в минулому році відкрито другу танцювальну групу “Фаріда” для новачків та в цьому році для дорослих створено групу “Джаді”.

есинесиг1  есин2

 есин11

22 квітня 2018 року студія східного танцю “Есін” взяла участь у VII міському хореографічному фестивалі, присвяченому Всесвітньому дню хореографії та пам’яті заслуженого працівника культури Надії Гончарук “Мрії Надії”, який відбувся у міському палаці культури. Вітаємо учениць студії “Есін” з чудовими виступами!