Бібліотека

Книги – морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.
І. Франко

Цей  дивний світ  – БІБЛІОТЕКА… древня і вічно молода оселя людського розуму.

Бібліотекаце тей храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаємо, що у давнину бібліотеку називали: «Дім життя», «Притулок мудрості», «Аптека душі».

Стратегія розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України» визначає, що бібліотеки України є базовим елементом культурної, наукової, освітньої, інформаційної інфраструктури держави. Вони важливі для розвитку інформаційної та мовної культури суспільства, патріотичного, правового та екологічного виховання, формування стійкого інтересу до вивчення та розуміння національної історії та культури. Бібліотеки сприяють розбудові читаючої, мислячої та освіченої нації, спроможної практично втілювати набуті знання і досвід у розбудову незалежної України.

 Сталий розвиток демократичного громадянського суспільства, дотримання прав і свобод людини, примноження людського, соціального, інтелектуального, технологічного, природного та фінансового капіталу держави, реалізація державної політики неможливі без сучасних бібліотек.

Бібліотека 31 гарнізонного будинку офіцерів створена у 1951 році, але і в наш час відповідає сучасним вимогам відвідувачів. До послуг читачів 23894 примірники вітчизняних та зарубіжних видань, де представлена військова, суспільно-політична, технічна, медична, історична, художня література, яка задовольняє різноманітні потреби читачів, крім того,  відвідувачі мають можливість ознайомитись із періодичними виданнями.

Ми намагаємося йти в ногу з часом, тому окрім різноманітних книг, відвідувачі мають можливість скористатися Інтернетом та наступними послугами:

реєстрація та перереєстрація читачів;

консультації з питань пошуку необхідної інформації у фондах бібліотеки;

інформація про документально-інформаційні ресурси;

видача з фондів бібліотеки документів з абонементу та для роботи в читальному залі;

проведення екскурсій для відвідувачів;

презентації книжкових виставок, масових заходів.

Тож наша бібліотека запрошує Вас поринути у чарівний світ книги та знань, які відкриють Вам багато нового та незвіданого.

«Навіки в пам’яті живих»


Фото2457 Третього березня у Новоград-Волинському Будинку Рад відбулася презентація книги «Навіки в пам’яті живих», в якій вміщено матеріали про мужніх воїнів АТО, що загинули на східних рубежах України.
Доля героїв книги була тісно пов’язана із Новоград-Волинським районом. Ці хлопці різні за віком (наймолодшому було лише дев’ятнадцять), за характером, мали різні уподобання, але всі вони за покликом серця стали на захист територіальної цілісності нашої держави. Їх імена ввійдуть в історію України як приклад героїзму, мужності та стійкості. Світла пам’ять про загиблих наших земляків житиме в серцях живих.
Книга вийшла за сприяння та підтримки голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Михнюка В.В., голови Новоград-Волинської районної ради Рудницького Д.В., першого заступника голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Даниленко Н.В. Упорядник книги – Надія Ткачук.
Фото2458Фото2459
Від імені військовослужбовців Новоград-Волинського гарнізону та 30-ї окремої механізованої бригади висловлюємо щиру вдячність відділу культури Новоград-Волинської районної державної адміністрації за запрошення на презентацію та подаровані бібліотекам 31 гарнізонного будинку офіцерів та 30-ї ОМБр примірники книги «Навіки в пам’яті живих».                                                                                                                                                                             

 

Книжкова виставка

“Їм промовляти душа моя буде…” (до дня народження Лесі Українки)

Фото2448

Виставка друкованих матеріалів

“Зі святом весни – 8 Березня, дорогі жінки!”

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна! В цю чудову пору на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міжнародний день жінки. 8-е березня — свято для всієї родини, і всіх тих, хто з повагою ставиться до жінки,
На рівні з чоловіками наші жінки та дівчати вправляються зі зброєю та носять бронежилети. Жінка на війні – БЕРЕГИНЯ В ПОГОНАХ. Вони опанували різні професії та займають різні посади в Збройних силах. Вони лікують та рятують життя бійцям, зберігають військову таємницю; вони відповідають за зв’язок та передачу важливої інформації, на них лежить відповідальність фінансового характеру; вони відповідають за документацію кожного військового, що стосується відряджень, відпусток та особових справ. І всі вони вміють застосовувати зброю, віддають військове вітання та давали присягу на вірність Україні та її народу.

виставка 002

Книжкова виставка “Т.Г.Шевченко – України славний син”

9 березня 2017 року – 203-я річниця від дня народження символа Української держави – поета і прозаїка, художника і громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка.
У духовній історії України Т.Г.Шевченко посів і досі беззастережно посідає виняткове місце. Значення його творчої спадщини для української культури важко переоцінити. Його “Кобзар” започаткував новий етап у розвитку української літератури і мови, а його живописна і граверська творчість стала визначним явищем не тільки українського, а й світового мистецтва. Творчість великого поета внесла в українську літературу незнане багатство тем, жанрів і формальних особливостей.

Серед представлених на книжковій  виставці різних видань творів Т.Г.Шевченка найстаріше – “Избранные произведения”, 1939 року видання.

виставка 004